Anna Sadowska

Właścicielka pracowni, Prezeska w branży budowlanej, projektantka, prekursorka, liderka, managerka.

O MNIE

Projektowanie to moja pasja, a jednocześnie praca. Dzięki temu połączeniu udało mi się stworzyć i rozwinąć kilka prężnie działających firm z branży projektowej i budowlanej. Poza tym, że jestem liderką, spełniam się także jako żona i matka. To właśnie w tej kolejności – od strefy zawodowej do prywatnej – budowała się moja wiedza, tożsamość i osobowość.

MISJA KTÓRĄ STAWIAM MARCE SADLER

Projekt skrojony na miarę
Osobiście angażuję się w cały proces aranżacji kładąc nacisk na poznanie potrzeb właścicieli domu, dopasowanie projektu do ich stylu życia. Właśnie dlatego punktem wyjścia jest spokojna rozmowa, cierpliwa analiza oczekiwań, inspiracji i pomysłów na wnętrze. Moją rolą jest nadanie im kształtu, przełożenie wizji na precyzyjnie dopracowany projekt domu. Domu, który będzie nie tylko efektowny i stylowy, ale przede wszystkim funkcjonalny, komfortowy i bezpieczny.

Jakie korzyści daje współpracy ze mną?
1) Indywidualne podejście do Twoich indywidualnych potrzeb i pomoc w ich określeniu.
2) Doświadczenie w zakresie projektowania i kompleksowego wykańczania wnętrz z segmentu Premium.
3) Zaufanie i dyskrecję, które tworzą nie tylko piękne wnętrza, ale i cenne relacje.
4) Poczucie bezpieczeństwa przebiegu prac zarówno projektowych jak i wykończeniowych dzięki wsparciu Zespołu specjalistów.

Indywidualne podejście
Idea, która przyświecała mi podczas tworzenia pracowni Sadler przekłada się na mój styl pracy. Zwykle skupiam się na jednym wnętrzu, nie realizuję kilku aranżacji jednocześnie, dlatego na projekt prowadzony przeze mnie osobiście trzeba czasami poczekać. Wspólna rozmowa pozwoli nam podjąć decyzję. Indywidualny i kreatywny proces projektowy wymaga czasu i poznania. Sprawdź proszę, czy moje wartości np. w zakładce „CO JEST DLA MNIE WAŻNE” i pomysł na przebieg tego procesu w zakładce „JAK PRACUJEMY?” odpowiadają Twoim potrzebom.

Moi Klienci czują się bezpiecznie, ponieważ zbudowałam Zespół architektów, koordynatorów, wykonawców i dostawców, który stoi za kompleksową realizacją. To w opinii moich Klientów najbardziej odróżnia pracę ze mną, od pracy z kreatorami wnętrz bez takiego zaplecza. Zapraszam cię do zakładki „O SADLER” po więcej szczegółów.