O PRACOWNI

Pracownia Sadler

Sadler to wyjątkowa usługa dedykowana osobom, które oczekują więcej. Więcej zrozumienia dla ambitnych pomysłów na wnętrze, więcej możliwości wykończenia, więcej zaangażowania w proces projektowania i perfekcyjnej realizacji. W efekcie powstają oryginalne, reprezentacyjne aranżacje będące odpowiedzią na potrzeby i styl życia naszych klientów. Luksus oznacza tutaj komfort i piękno skrojone na miarę.

 

Zespół do zadań specjalnych

Pracownia Sadler, choć jest moim autorskim konceptem, nie istniałaby bez zespołu wspaniałych specjalistów, których włączam w proces tworzenia wnętrz. Są to doświadczeni architekci, projektanci instalacji oraz sprawdzeni wykonawcy, których umiejętności znam z wieloletniej współpracy w ramach DECORPROJECT. Dzięki temu mogę zaoferować klientom nie tylko aranżację wnętrz, ale także rozwiązania smart home, systemy alarmowe czy nietypowe zabudowy. Wraz z naszymi specjalistami wykonujemy także kompleksową stylizację obejmującą dobór elementów wyposażenia, dodatków, dekoracji okien, a nawet obrazów czy grafik – wszystkiego, co buduje unikatowy charakter wnętrza.

 

Moja rola

Skoro mam tak różnorodny i wyspecjalizowany zespół, jaka jest moja rola w procesie aranżacji? Osobiście zajmuję się ustalaniem wizji i wszystkich istotnych dla projektu aspektów. Detale, poszczególne mniejsze funkcjonalności czy wybór próbek prowadzi dedykowany architekt, który asystuje mi przy projekcie i nanosi ustalenia na rysunki. Czuwam także nad przebiegiem prac, jakością materiałów i dbam o to, aby efekt końcowy był nie tylko zadowalający, ale aby zapierał dech w piersiach.

 

Wspólne wartości

Indywidualne podejście i nastawienie na jakość pozwalają na realizację ambitnych projektów. Architekci wnętrz, którzy pracują ze mną nad projektami Sadler podzielają wartości związane z ekologią i umiłowaniem natury, łączy ich także chęć wychodzenia poza schemat. Otwartość klientów w połączeniu z potencjałem wnętrz, które urządzamy tworzą idealne warunki pracy – możliwość tworzenia projektów funkcjonalnych, nowoczesnych i ponadczasowych.

Wyjątkowe realizacje wymagają wyjątkowych ludzi. To właśnie oni współtworzą ze mną ponadprzeciętną jakość obsługi i realizacji Sadler.